Kredyt gotówkowy – lipiec 2019

0
BNP Paribas kredyt
Najlepszy kredyt w lipcu 2019

Kredyt gotówkowy może czasami pomóc wyjść z trudnej sytuacji albo opłacić nieprzewidziane wydatki. Popularne jest także korzystanie z kredytów w celu sfinansowania mniej pilnych wydatków, takich jak wakacje czy nowe meble. Wnioskując o kredyt na dowolny cel nie jest wymagane wcześniejsze precyzowanie na co zostaną wydane środki z pożyczki.

 

Największą różnicą między kredytem gotówkowym a szybką pożyczką

jest wnioskowana kwota i okres spłaty, dla kredytu zazwyczaj jest to wyższa kwota, nawet do kilkustet tysięcy złotych i czas spłaty wyrażony w latach a nie dniach.

Decydując się na kredyt gotówkowy trzeba przeanalizować wszystkie koszty z nim związane. Najważniejsze jest oczywiście oprocentowanie, które w Polsce może wynieść maksymalnie 10%, nie należy jednak mylić oprocentowania ze wskaźnikiem RRSO, który także wyrażony jest w procentach ale nie jest tożsamy z oprocentowaniem i zazwyczaj wynosi więcej niż 10%.

RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania

uwzględnia także koszt prowizji banku za udzielenie kredytu oraz wszystkie obowiązkowe koszty dodatkowe jak ubezpieczenie, które ma być zabezpieczeniem dla banku w razie np. Śmierci kredytobiorcy.

Najwygodniej, wybierając kredyt, kierować się wskaźnikiem RRSO. Jedyny warunek jest taki, że porównywanwe kredyty muszą dotyczyć tego samego okresu kredytowania. 

W lipcu atrakcyjny kredyt gotówkowy na dowolny cel oferuje BNP Paribas

z RRSO 10,68%. Wielką przewagą tego kredytu jest bardzo wysoka maksymalna kwota bo aż 200 tys zł i możliwość rozłożenia spłaty na 10 lat. 

RRSO 10,68% oznacza, że biorąc kredyt na 36.700 zł na okres 77 miesięcy całkowita kwota do spłaty wyniesie 50.187,30 zł. 

BNP Paribas w zależności od wysokości kwoty kredytu akceptuje szerokie spektrum źródła dochodu kredytobiorcy:

  •   Umowy o pracę na czas nieokreślony
  •   Umowy o pracę na czas określony
  •   Działalności gospodarczej
  •   Emerytury/ zasiłku przedemerytalnego (jeden z dokumentów)
  •   Renty  
  •   Własnego gospodarstwa rolnego  
  •   Dochodów uzyskiwanych za granicą
  •   Umów zleceń

Niezdecydowanym polecamy kredyt na dowolny cel, wstępna decyzja zapada już na etapie rozmowy telefonicznej z konsultantem banku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here