Karta pełna niespodzianek!

0
Citi Simplicity

Posiadanie karty kredytowej niesie za sobą wiele udogodnień, jest praktycznym rozwiązaniem dla osób, które mają nieregularne przychody ze względu na charakter pracy ale także dla tych, którzy czekają na wypłatę do 10 tego a np. książki do szkoły trzeba kupić na początku września.

 

Karta kredytowa poza oczywistymi funkcjami może także oferować szereg udogodnień i rabatów. Wybierając kartę warto zwrócić uwagę co dodatkowego można zyskać – przyjrzyjmy się karcie kredytowej oferowanej przez Bank Handlowy: Citi Simplicity.

Decydując się na kartę trzeba także zapoznać się z cennikiem. Jaki jest koszt wydania i użytkowania karty oraz najważniejsze: w jakiej wysokości naliczane są odsetki.

Różnica między kartą kredytową a debetową.

 

Co oferuje karta Citi Simplicity?

Właściciel karty kredytowej nie zarządza swoimi pieniędzmi tylko środkami banku. Każda transakcja dokonana kartą jest tak naprawdę kredytem zaciągniętym w instytucji, która kartę wydała. Karta Citi ma przyciągnąć klientów oferując:

Rabaty 

u 5000 partnerów. Dostępne rabaty aż w 5 kategoriach: rozrywka, zakupy, restauracje, podróże oraz zdrowie i sport. 

Nagrody 

Dokonując transakcji w wybranych miejscach zbierasz punkty, które możesz wymienić na nagrody rzeczowe lub vouchery. W ramach nagród masz możliwość wyboru wśród: biletów do kina, niezwykłych przeżyć, nagród rzeczowych, podróży, doładowań telefonu lub zgromadzone punkty możesz przekazać na cele charytatywne.

Przedsprzedaż

Zyskujesz dostęp do przedsprzedaży biletów na największe koncerty w Polsce oraz masz szansę brać udział w wydarzeniach organizowanych tylko dla klientów Banku Handlowego.

Raty 

możliwość rozłożenia każdej transakcji powyżej 100 zł na raty

 

Kto może wnioskować o kartę?

Aby otrzymać kartę trzeba być pełnoletnim. Bank oceni zdolność kredytową ubiegającego się o kartę. Konieczny jest także stały przychód, dla osób zatrudnionych jest to min. 1200 zł (oraz praca od min. 3 miesięcy) a dla samozatrudnionych jest to 2500 zł i działalność prowadzona od dwóch lat.

 

Jakie są koszty karty Citi Simplicity?

Karta kredytowa wydawana jest całkowicie za darmo, ponadto jej użytkowanie nie jest obciążone żadnymi dodatkowymi kosztami. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla karty Citi Simplicity to 10,47%. Oznacza to, że jeżeli kredyt na karcie będzie wynosił np. 14.000 zł to całkowity koszt kredytu wyniesie 769,87 zł. 

 

Nie czekaj, złóż wniosek o kartę Citi Simplicity i korzystaj z rabatów i nagród.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here